Sprawcy kradzieży z włamaniem w rękach kryminalnych z komisariatu

Kryminalni z komisariatu w Płocku wpadli na trop sprawców kradzieży z włamaniem. 32-latek i jego młodszy kolega, włamali się na teren budowy po czym wyrwali przewody elektryczne ze ścian. Zdobyty łup sprzedali na skupie złomu. Podczas zatrzymania jeden z nich posiadł przy sobie amfetaminę. Podejrzanym płocczanom grozi do 10 lat więzienia.

W ostatnim tygodniu października do komisariatu wpłynęło zawiadomienie o włamaniu na teren budowy bloku mieszkalnego w Płocku i kradzieży przewodów elektrycznych. Na trop sprawców tego przestępstwa wpadli kryminalni z komisariatu w Płocku.

Pierwszy  z podejrzanych zatrzymany został przez policjantów na jednej z płockich ulic. Podczas zatrzymania okazało się, że 32-latek ukrywa w odzieży amfetaminę. Jego wspólnikowi, operacyjni z komisariatu w Płocku złożyli domową wizytę. 28-latek w obliczu zebranych przez policjantów dowodów nie miał argumentów na swoje usprawiedliwienie.

Płocczanie usłyszeli zarzuty, za które grozi im do 10 lat więzienia. Jak ustalili kryminalni, zdobyty łup podejrzani sprzedawali w jednym ze skupów złomu.

 

 

KMP Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *