Areszt za usiłowanie zabójstwa

Sierpeccy kryminalni zatrzymali mężczyznę w wieku 29 lat, który podczas awantury zaatakował 27-latka, zadając mu ciosy nożem i młotkiem. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, następnie decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące i doprowadzony do aresztu śledczego.

Do zdarzenia doszło w Sierpcu w ubiegłą sobotę w godzinach porannych. Do mieszkania 29-letniego mężczyzny przyszedł jego kolega, 27-latek. Między znajomymi doszło do awantury, której przyczyną były kwestie finansowe. W wyniku sporu starszy z mężczyzn zaatakował młodszego, zadając mu ciosy nożem i młotkiem. Pokrzywdzonemu mężczyźnie udało się uciec. O całym zajściu została powiadomiona Policja. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce drzwi do mieszkania były zabarykadowane. Zostały one wyważone, a 29-latek, który schował się w szafie został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Dalsze czynności służbowe zostały wykonywane pod nadzorem sierpeckiej prokuratury. Mężczyzna był trzeźwy, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, następnie decyzją sądu został doprowadzony do aresztu śledczego gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

 

KMP Sierpc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *