NA SYGNALE

Złodzieje wpadli na gorącym uczynku z łupem i narkotykami

Trzech mężczyzn wpadło na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do budynków na terenie gminy Gąbin. Z pomieszczeń usiłowali ukraść sprzęt rolniczy i gospodarstwa domowego. Łup planowali wywieźć autem, w którym policjanci odnaleźli narkotyki. Za kradzież z włamaniem podejrzanym grozi nawet do 5 lat więzienia.

Wczoraj przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie z treści którego wynikało, że przed jedną z posesji na terenie gminy Gąbin zaparkowany jest nieznany pojazd, a drzwi do budynków są otwarte. Okoliczności wskazywały na to, że do domku letniskowego i pomieszczenia gospodarczego najprawdopodobniej ktoś się włamał.

Natychmiast na miejsce ruszyli policjanci z komisariatu w Gąbinie, którzy na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem zatrzymali trzech mężczyzn. Złodzieje usiłowali wywieźć z posesji sprzęt rolniczy i gospodarstwa domowego. Swój łup pakowali do zaparkowanego przed posesją opla. Włamując się do pomieszczeń zniszczyli ramę okienną, ścianę oraz zamki.

W pojeździe, którym podróżowali, policjanci zabezpieczyli kilka woreczków z zawartością białego proszku.To najprawdopodobniej amfetamina.

Podejrzani to mieszkańcy powiatu płockiego (28-38 lat). Wkrótce usłyszą zarzuty, za które grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *