NA SYGNALE

Wycinali katalizatory z aut i sprzedawali. Grozi im do 5 lat więzienia

38-latek wraz ze swoim młodszym wspólnikiem usłyszeli zarzuty kradzieży, za które grozi im nawet do 5 lat więzienia. Podejrzani wycinali katalizatory z aut zaparkowanych na terenie miasta. Towar wywozili poza region płocki i sprzedawali. W obliczu zebranego materiału dowodowego przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy Policji, podejrzani przyznali się do kradzieży kilkunastu katalizatorów.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy, już od kilku tygodni prowadzili ustalenia w sprawie kradzieży katalizatorów, które sprawcy wycinali z aut zaparkowanych na terenie miasta. I tak w wyniku operacyjnych ustaleń, funkcjonariusze ustalili personalia podejrzanych. Jeden z nich to 38-letni płocczanin. Podejrzany wspólnie z zatrzymanym w piątkowe popołudnie 21-latkiem, wycinali katalizatory z samochodów różnych marek po czym towar wywozili poza region płocki i sprzedawali go m.in. na skupach złomu.

Podejrzani w sobotnie popołudnie usłyszeli zarzuty. W obliczu zebranego materiału dowodowego przez policjantów, podejrzani przyznali się do kradzieży kilkunastu katalizatorów. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *