NA SYGNALE

Sprawcy rozbojów na małoletnich zostali aresztowani

Dzisiaj płoccy policjanci doprowadzili do sądu mężczyzn, którzy podejrzani są o dokonanie dwóch rozbojów na małoletnich. 19 i 27 –latek z powiatu gostynińskiego decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.Do dość brutalnych ataków na małoletnich doszło w poniedziałkowe popołudnie. Sprawcy nie zwracając uwagi na przechodniów zaatakowali na płockich ulicach, 14  a później 16 – latka. Stosując groźby pozbawienia życia oraz przemoc, ukradli chłopcom telefony.  

Reakcja policjantów na otrzymane zgłoszenia była natychmiastowa. Krok po kroku kryminalni z Komisariatu Policji w Płocku analizowali przebieg zdarzeń oraz weryfikowali każdą otrzymaną informację. Ich skuteczna praca doprowadziła do zatrzymania już w niespełna dobę od ataków, dwóch sprawców.   Okazali się nimi mieszkańcy powiatu gostynińskiego, w wieku 19 i 27 – lat.

Zatrzymani wczoraj zostali przesłuchani w płockiej prokuraturze gdzie usłyszeli zarzuty .

 Dzisiaj decyzją sądu  19 i 27 – latek zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Również dzisiaj sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 19 -latka z Płocka, który dokonał kradzieży rozbójniczej na 55 – latce ( wtorkowe zdarzenie, inf przekazana dzisiaj rano.

 

KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *