Zatrzymani sprawcy włamania i kradzieży elektronarzędzi wartych kilka tysięcy złotych

W niespełna dobę od zgłoszenia policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o włamanie do jednego z płockich zakładów i kradzieży elektronarzędzi wartych kilka tysięcy złotych. 35 – latek i jego o kilka lat starszy kolega, dzisiaj usłyszą zarzuty za które grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę w godzinach rannych do budynku jednego z zakładów przy ul. Przemysłowej  w Płocku włamało się dwóch mężczyzn. Po włamaniu sprawcy z terenu firmy ukradli elektronarzędzia warte kilka tysięcy złotych. Przekazane informacje o zdarzeniu weryfikowali policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy. Ich intensywne czynności operacyjne już  kolejnego dnia doprowadziły do zatrzymania podejrzewanych o kradzież z włamaniem.

35 – latek oraz 42 – latek z powiatu płockiego w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Dzisiaj po wytrzeźwieniu usłyszą  zarzuty, za które grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

KMP w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *