INNEZobacz

Zaproszenie na Najpiękniejszą Domówkę Świata

Tegoroczna 26. edycja festiwalu Pol’and’Rock zamienia się w Najpiękniejszą Domówkę Świata Online. Od 30 lipca do 1 sierpnia, nieprzerwanie przez 65 godzin, trwać będzie wielkie święto muzyki, przyjaźni i świetnej zabawy. Tak jak w ubiegłych latach, atrakcje dla uczestników przygotowała sieć Play,która jest związana z festiwalem od 9 lat.

Najpiękniejsza Domówka Świata to festiwal, który odbędzie się w tysiącach miejsc – mieszkaniach, domach, ogródkach, parkach czy na plażach – wszędzie tam, gdzie publiczność będzie chciała oglądać transmisję z trzech dni wypełnionych muzyką i ciekawymi spotkaniami. Na stronie festiwalu można zgłosić lokalizację własnej domówki i powiększyć grono festiwalowiczów.

Na Najpiękniejszej Domówce Świata nie zabraknie twórców z #teamplay. Maciek Dąbrowski, Red Lipstick Monster, Karol Paciorek, Szparagi, Martin Stankiewicz, Zofia Zborowska, Lisie Piekło, Wujaszek Liestyle, Kasia Gandor, Piotr Skowyrski i Paulina Mikuła (Mówiąc Inaczej) będą bawić się razem w myśl idei #PlayTogether w studiu festiwalowym i relacjonować wydarzenie na swoich kanałach i na Instagramie Play. Już teraz przedsmak tej zabawy można poczuć oglądając festiwalową reklamę Play przygotowaną z Graffiti Films oraz agencją Plej z udziałem influencerów współpracujących z Play.

Klienci Play, dzięki nowej promocji mogą obejrzeć całą transmisję z Festiwalu Pol’and’Rock Online bez dodatkowych kosztów. Wszyscy, którzy włączą promocyjny „Pakiet na lato” w Play na Kartę otrzymają dodatkowe 100 GB na korzystanie z serwisów YouTube, Instagram, Facebook, Messenger oraz TikTok. Pakiet można wygodnie uruchomić w aplikacji Play24.

BP Play

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *