Złodziej rowerów zatrzymany. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności

Kradł rowery z klatek schodowych a później sprzedawał. 33-letni płocczanin został zatrzymany wczoraj przez kryminalnych z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Policjanci udowodnili mu kradzież dwóch rowerów. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęły w ostatnim czasie zgłoszenia dotyczące kradzieży dwóch rowerów przy ul. Hermana. Rowery zostały skradzione z klatek schodowych. Sposób, w jaki złodziej dokonywał kradzieży polegał na siłowym pokonywaniu zabezpieczeń i  przecinaniu linki zabezpieczającej sprzęt.

Policjanci postanowili przyjrzeć się temu przestępczemu procederowi aby jak najszybciej ustalić i zatrzymać złodzieja. Po przeprowadzeniu szeregu czynności, policjanci z  Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy ustalili podejrzewanego o kradzież rowerów.

Wczoraj 33 –letni mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych. Płocczanin przyznał się do kradzieży. Grozi  mu teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują !

Zwracajmy uwagę na to, kto wchodzi do naszej klatki schodowej ponieważ  często zdarza się, że wpuszczamy do bloku osoby już po usłyszeniu dzwonka domofonu nie sprawdzając, kto chce wejść na klatkę. W ten sposób do bloku mogą dostać się różne osoby, wśród których może być złodziej. O wszystkich podejrzanych osobach zauważonych w okolicach naszego bloku, które na przykład coś wynoszą z piwnicy, wchodzą lub wychodzą z niej bez powodu, zawiadamiajmy Policję.

 

KMP Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *