Ponad 110 km/h na obszarze zabudowanym

Wczoraj kolejnych dwóch kierowców straciło uprawnienia za ponad dwukrotne przekroczenie ,, 50 ” w terenie zabudowanym. To już 64 uprawnienia zatrzymane w tym roku przez mundurowych za nadmierną prędkość. Policjanci z płockiej drogówki apelują o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrzegają – żadnej taryfy ulgowej dla piratów drogowych!

Zaledwie we wtorek informowaliśmy o kolejnych zatrzymanych uprawnieniach za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym a już wczoraj kolejni kierowcy stracili prawo jazdy. W godzinach popołudniowych policjanci z  Wydziału Ruchu Drogowego Komedy Miejskiej Policji w Płocku podczas kontroli prędkości pojazdów poruszających się w terenie zabudowanym w Bielsku, zatrzymali do kontroli kierującego nissanem. 43 – latek pędził z prędkością o 63 km/h większą niż pozwalają na to przepisy. Następnie w Bielsku podczas kolejnych kontroli prędkości policjanci zatrzymali 22 – latka, który swoją hondą ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.

Oczywiście kierowcy stracili swoje uprawnienia do kierownia  na 3 miesiące, a do ich konta policjanci dopisali po 10 pkt karnych. Nie obeszło się również bez wysokich mandatów.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy apelują o zdjęcie nogi z gazu i zachowanie zdrowego rozsądku. Zapowiadają również   bezwzględne kary dla kierowców, łamiących przepisy ruchu drogowego oraz zagrażających bezpieczeństwu na drodze.

 

 

KMP Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *