Wojciech Mann odchodzi z Trójki!

Legenda Polskiego Radia, dziennikarz Wojciech Mann, po 55 latach pracy w radiowej Trójce, kultowy dziennikarz muzyczny zakończył pracę w Polskim Radio.

Nie ma chyba osoby w kraju, która nie zna Wojciecha Manna. Nie ma osoby, która słucha muzyki i nie zna kultowego muzycznego guru w Polsce. Wojciech Mann – legendarny muzyczny dziennikarz radiowej Trójki, po 55 latach pracy zakończył współpracę z Polskim Radiem.

Nie jest tajemnicą, że Mann od zawsze w radiu prezentował swoje poglądy, nie tylko muzyczne. Jego pozycja z racji wieku, stażu pracy, doświadczenia i profesjonalności była jednak niepodważalna.  Czarę goryczy było jednak zwolnienie innej lubianej dziennikarki PR 3 Anny Gacek, którą radio zwolniło z pracy po 19 latach. Wojciech Mann prowadził z Anną Gacek od wielu lat audycję “W tonacji Trójki”. Zwolnienie Anny spowodowało niemal automatyczne zdjęcie z anteny kultowej audycji, oraz skłoniło pana Wojciecha do refleksji. Dla tysięcy słuchaczy i wielbicieli decyzja była fatalna –  Wojciech Mann zakończył pracę w Polskim Radio.

fot.Wikipedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *